Gminna Biblioteka Publiczna
w Maciejowicach

W dniu dzisiejszym w Bibliotece Publicznej odbył się XXXVI Konkurs Recytatorski im. K. Makuszyńskiego.Konkurs odbył się w dwóch grupach wiekowych: kl I - III oraz IV-VI.Jury w składzie: Przewodnicząca Pani Barbara Zalska, członek: Pani Jadwiga Krześniak oraz Pani Bożena Zygan.

Zwycięzcami konkursu w kat. klas I-III zostali:

I miejsce - Anna Sączała - PSP Samogoszcz - przygotowała Pani Krystyna Kalbarczyk.

II miejsce - Amelia Choim - PSP Samogoszcz- przygotowała Pani Małgorzata Granis.

III - miejsce - Milena Pokorska - PSP Samogoszcz, przygotowała Pani Elżbieta Bożek.

III - miejsce - Julia Tobiasz- PSP Oronne, przygotowała Pani Małgorzata Kaczkowska.

Wyróżnienie- Gabriel Różański- PSP Antoniówka Świerżowska, przygotowała Pani Halina Kulik.

Kat. klas IV-VI

I miejsce- Kacper Polak - PSP Antoniówka Świerżowska - przygotowała Pani Marta Łukiewicz.

II miejsce- Patryk Paziewski- PSP Maciejowice, przygotowała Pani Monika Frączek.

III miejsce- Julita Szustek - PSP Maciejowice, przygotowała Pani Danuta Szustek.

Wyróżnienie - Anna Pokorska- PSP Samogoszcz, przygotowała Pani Zofia Bąk.

Wyróżnienie - Aleksandra Łukiewicz- PSP Antoniówka Świerżowska- przygotowała Pani Ewa Cichecka.

Zwycięzcy I i II miejsc będą reprezentować naszą Gminę podczas konkursu powiatowego w Garwolinie.Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.😀

XXXVI KONKURS RECYTATORSKI IM. K.MAKUSZYŃSKIEGO

23 maja 2019